سواروسکی چیست؟

سواروسکی کیست؟

دانیال سواروفسکی یا دیوید سوارتز سابق، پسر یک شیشه بر در بوهمیا بود. وی یک دستگاه برش برقی انقلابی را با استفاده از برق آبی که در تولید شیشه کریستال استفاده می شد ، اختراع و ثبت کرد. این باعث می شود که کریستال ها دقیقتر از دست بریده شوند. سواروسکی در حال حاضر یک تجارت خانوادگی نسل پنجم با بیش از 25000 کارمند است.

در سال 1956 ، همراه با کریستین دیور ، سواروسکی اثر “Aurora Borealis” را ایجاد کرد که درخشش رنگین کمانی رنگین کمان را به بلورها می بخشد. در سال 1977 ، این برند مجموعه جواهرات خود را از جمله ساعت راه اندازی کرد. کریستال های این برند در مد طراحان برتر دیده می شوند ، از جمله D&G ، Chanel و Louis Vuitton با کریستال ها و پارچه مش کریستالی که بسیاری از خلاقیت های خارق العاده را زینت می دهد.

در سال 1995 ، سواروسکی موزه ای را در اتریش افتتاح کرد که مجموعه گسترده سواروسکی را به نمایش می گذارد

این برند مشهور ستاره ای به قطر 9 550 پوند ایجاد کرد که از سال 2004 هر ساله در بالای درخت معروف کریسمس مرکز راکفلر در شهر نیویورک قرار دارد.

مطالی مفید سیلور تی تی

کریستال این برند چیست؟

بلورهای سواروسکی گوهرهای ساخت بشر هستند که در اتریش تولید می شوند. در سال 1892 ، دانیل سواروفسکی ماشینی برای ساخت بلورهای شیشه ای با کیفیت بالا با استفاده از ، شن و مواد معدنی اختراع کرد. مواد اولیه این دستگاه به عنوان یک راز شرکت باقی مانده است. برای پنج نسل ، خانواده سواروسکی سنت ساخت شناخته شده ترین بلورهای جهان را از کارخانه خود در واتنس اتریش ادامه داده اند.

آیا بلورهای نقره سواروسکی از نقره واقعی ساخته شده اند؟

کریستال نقره این برند توسط یک صنعتگر سواروسکی ایجاد شد که توانست درخشش نقره ای رنگی در وجوه کریستال های شیشه را بدست آورد. بلورهای نقره این برند با استفاده از مواد معدنی طبیعی و شن کوارتز ساخته شده اند. سپس کریستال ها به آرامی خنک می شوند ، که به شما کمک می کند تا از استرس و نقص جلوگیری کنید. بلورهای نقره سواروسکی دارای درخشندگی طیفی هستند که به آنها رنگ نقره ای منحصر به فرد می بخشد و این تصور را می دهد که از فلز گرانبهای واقعی ساخته شده اند.

چرا بلورها از شیشه گران ترند؟

روش تولید و پردازش منابع خام از عوامل مهم در کیفیت بلورهای نهایی است. سواروسکی فقط از بهترین مواد برای شیشه استفاده می کند که به دلیل درخشش و ارزش آن در سراسر جهان شناخته شده است. تولید برتر مواد ، برش و پرداخت چیزی است که کریستال های سواروسکی را از سایر کارهای شیشه متمایز می کند. به گفته سواروسکی ، برش مواد سخت مانند کریستال و سنگهای قیمتی ، به گونه ای که از چند جهت دارای صد وجه یکسان باشند ، کار بسیار پیچیده ای است. هر جهت نور منعکس شده ابتدا باید توسط رایانه محاسبه شود ، سپس این باید به صورت سه بعدی شبیه سازی شود ، بهینه شود و در نهایت به برنامه های کنترل برای ماشین آلات پیچیده تبدیل شود.

چگونه از بلورهای سواروسکی برای جواهرات استفاده می شود؟

بلورهای سواروسکی در تمام جنبه های ساخت جواهرات استفاده می شود. مجموعه های فصلی هر ساله معرفی می شوند و معمولاً شامل بلورهای سواروسکی هستند که در ترکیب با گوهرهای گرانبها و نیمه قیمتی و فلزات اندود شده با طلا یا نقره استفاده می شوند. این برند دارای خطوط طلا و جواهر گسترده ای برای زنان و مردان است که شامل گردنبند ، دستبند ، انگشتر ، سنجاق ، گوشواره و ساعت می باشد. سازنده کریستال از جذابیت های مختلفی برخوردار است که خریداران می توانند از آن به ساخت گردنبند ، دستبند ، بروچس و جاذبه های تلفن همراه یا کیف بپردازند.

عناصر سواروسکی چیست؟

Swarovski Elements نام تجاری بلورهای Swarovski با برش دقیق است که توسط صنایع مد ، جواهرات و لوازم جانبی استفاده می شود. از کریستال های اصل سواروسکی در محصولاتی که توسط تولیدکنندگان دیگر طراحی و ساخته شده است استفاده می شود. برچسب “ساخته شده با عناصر Swarovski” بر روی محصولات گواهی می کند که این قطعه با کریستال های معتبر Swarovski ساخته شده است.

چگونه باید از جواهرات کریستال سواروسکی مراقبت کرد؟

جواهرات کریستال این برند باید مانند جواهرات ظریف رفتار شود. از قرار دادن بلورها در معرض آب ، مواد شیمیایی یا درمان سخت ناشی از کار یا ورزش خودداری کنید. همیشه قبل از شنا و بعد از آرایش و لوسیون روی پوست ، جواهرات کریستال های این برند را بردارید. برای تمیز کردن و صیقل دادن جواهرات سواروفسکی باید از صابون ، آب و پارچه نرم استفاده شود. در صورت امکان ، جواهرات کریستال Swarovski را در بسته بندی اصلی آن ذخیره کنید. اگر بسته بندی اصلی در دسترس نیست ، قطعات را در دستمال کاغذی یا پارچه نرم نگهداری کنید تا از شل شدن بلورها یا خراش فلز جلوگیری شود

سواروسکی

چگونه می توان تشخیص داد که کریستال Swarovski واقعی است؟

روش های مختلفی برای تشخیص واقعی بودن کریستال سواروسکی یا تقلیدی بودن وجود دارد. در حالی که برخی فاکتورها را می توان فقط با نگاهی به کریستال و بسته بندی آن تعیین کرد ، عوامل دیگر نیاز به مشاهده کریستال از طریق شیشه جواهرات دارند تا جزئیات ریز کریستال را ببینند.

داخل کریستال نباید هیچ حبابی وجود داشته باشد.
بلورهای سواروسکی درخشش درخشانی دارند که بسیار برتر از درخشش کریستال های تقلیدی است.
هر کریستال Swarovski از نظر ساخت و ساز از نظر اندازه و برش یکسان است.
کریستال های از یک خانواده رنگ یکسان هستند.
خراش های سطح کریستال یا یک براق کننده روغنی نشان دهنده یک کریستال تقلیدی است.
خرید بلورهای سواروسکی از یک خرده فروش مجاز ، صحت آن را تضمین می کند. بسته بندی باید در یک جعبه اصلی سواروسکی باشد.
کریستال های سواروسکی به غیر از مرواریدهای سواروسکی به صورت سنگ های شل به هم می ریزند و در هم رشته ای نیستند.
تمام وجوه کریستال سواروسکی به هم می رسند و به طرف بالا قرار می گیرند.

آرم سواروسکی چیست؟

ارشیا آقایی
نوامبر 2, 2020